GrSoft

  خط مشی شرکت ما

کیفیت

باتکیه برسالها تجربه حاصل از آخرین استاندارد کدهای طراحی اتحادیه اروپا ،گسترش قابلیت های مهندسی و رعایت اخلاق حرفه ای در بالاترین سطح ،ما بهترین خدمات با بالاترین کیفیت را به مشتریان ارایه می کنیم.

انطباق پذیری

مهدنسین ما آماده شنیدن نظرات مشتریان هستند و خود را با علایق و خواسته های ویژه مشتریان منطبق می نمایند. ما معتقدیم هیچ طرحی غیر قابل اجرا نیست. ما با اطلاع دقیق از بازارهای جهانی و نیازهای مشتریانی از ملیت های مختلف ؛آماده هستیم تا پروژه ساختمانی را به زبان مورد نظر مشتریان اجرا نموده وتحویل دهیم.

تکنولوژی

ما از جدیدترین فناوری ها و خلاقانه ترین متدها استفاده می کنیم که به طور حتم نیازمند توسعه مادام العمر قابلیت های حرفه ای است. در سالهای اخیر ما براستفاده از ابزارهای لمسی و توسعه فن آوری اطلاعات در تجارت خود تاکید داشته ایم.

قابلیت دسترسی طولانی مدت به اسناد پروژه ها نکته قابل توجهی برای ما به شمار می رود. به این منظور کلیه پروژه های اجرایی شرکت جی آر سافت در دو نسخه ذخیره شده و هرگونه امکان از دست رفتن اطلاعات را غیرممکن می کند.

با استفاده از حجم بالای رایانه های شرکت ما شما می توانید از حفاظت اطلاعات پروژه اطمینان کافی داشته باشید.بنابراین هرگونه مشکل احتمالی در سیستم ها مانع اجرای پروژه طبق زمانبندی ازپیش تعیین شده نخواهد شد. ما برای برنامه ریزی انجام شده و تحو یل به موقع پروژه های اهمیت ویژه قایل هستیم. رضایت صدها مشتری پیشین ما باعث افتخار است.

بسته های تلفیقی

مزیت کلیدی شرکت ما در ارایه خدمات همه جانبه در زمینه طراحی بناست. از طراحی و اجرای سازه های مفهومی گرفته تا آماده سازی نقشه های معماری،گزارش های ژیوتکنیکی، طرح های سازه ساختمانی، طراحی سیستم الکتریکی،لوله کشی و سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان ؛ما قادر به اجرای آن هستیم.

توسعه نرم افزار

شرکت ما با استفاده از قابلیت فوق العاده استاندارد یوروکد ؛ همواره در صدد تقویت راه کارهای فن آوری اطلاعات است. امروزه کمتر شرکتی می تواند بدون قابلیت نوشتن نرم افزارهای مرتبط با پروژه ها حرفی برای گفتن در دنیای تکنولوژی داشته باشد.

شرکت ما نرم افزارهای خاص خود را جهت محاسبات مقاومت بنا در برابر زلزله و آتش سوزی طراحی کرده است. ما می توانیم هرنوع موقعیت تکنیکی را با تکیه بر نرم افزارهای خود محاسبه نماییم.

شرکت ما دارای سابقه طولانی در همکاری با شرکت های خارجی می باشد

ما مدارک پروژه را به زبان های مختلف ارایه می کنیم

ALWAYS RIGHT ADDRESS

شرکت ما پاسخگوی تمامی خواسته های شمادرامر سازه بوده واز ایده تااجرای انواع سازه های ساختمانی همراه شماست

ارتباط با ما

پست الکترونیک

شماره تماس

 • +386 1 756 5851:تلفن
 • +386 1 756 5852:فکس
 • +386 41 674 925:تلفن همراه

آدرس

 • GRSOFT Podjetje za Projektiranje P.K.s.p.
 • Mirna pot 9, Dragomer
 • 1351 Brezovica pri Ljubljani
 • SLOVENIA

اطلاعات مالی

 • شماره مالیاتی: 56200366
 • شماره اقتصادی: 3252604000
 • بانک: 02010-0256935215

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین دستاوردهای مهدنسی سازه شرکت جی آر سافت عضو شوید

عضویت

©2013 GRSOFT Podjetje za Projektiranje P.K.s.p. All rights reserved.

Designed by DK - برگشت به ابتدای صفحه